Білостоцька гімназія-філія
Білостоцька гімназія-філія опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради"

Позакласний захід з хімії

Позакласний захід з хімії.

Тема : “ Хімія — цариця нині, бо без неї — нікуди ”.

З’явилася хімія давненько –

За декілька тисячоліть

Та рухалася помаленьку

Тепер — ракетою летить.

 Хімія — цариця вона нині, бо без неї – нікуди.                                                                                                                           Носимо ми тканину з нафти і п’ємо компот з води.                                                                               І таблиця всім відома ,потихесеньку зростає.                                                                                        Знати хімію – всім треба, хоч наука й не проста.                                                                            Тож вітання щирі Вам – цар науки вчителям!

За те ,що робите Ви диво,

Узявши в руки реактиви;

За чарівні хімічні вміння,

За труд старанний і сумління.

Спасибі Вам велике!!!

1-й учень.  Вражений! Вражений!                                                                                            

2-й учень.  Та що там “вражений”? Ви ще не знаєте про наших вчителів: які вони у нас!                                                                                                                                                                      1-й учень. Ну – ну! І які ж?                                                                                                                 

 2-й учень. Учителі в нас – супер - клас!                                                                                                 3-й ученьЗнають всі, що у них зарплата -                                                                                                 просто курям на жаль, на сміх.                                                                                                                 В школі дуже проблем багато.                                                                                                                            Про які не згадати – гріх.                                                                                                                                                          Та і учні у нас бувають,                                                                                                                                        Від яких хоч тікай,                                                                                                                                           Вчителі ж наші виживають,                                                                                                                           Честь за це їм і хвала.                                                                                                                                          4-й учень. Інформація, плани, звіти,                                                                                                                 Ще й “Доктрина освіти” ось,-                                                                                                                                                       Вчителів наших завалити                                                                                                                                                          Бюрократам якимось вдалось.                                                                                                        Вчителі ж не втрачають духу,                                                                                                                                     Їм вдається усе встигати.                                                                                                                              Правда голови від напруги                                                                                                             

 Дуже часто у них болять.                                                                                                                                           5-й учень. Хвилювання ми Вам приносимо,                                                                                                Часто прикрощів завдаємо.                                                                                                               

 Та сьогодні розслабтесь, — просимо                                                                                                      У осінній цей теплий день.                                                                                                                             І ми зовсім не будемо проти,                                                                                                           Коли в понеділок на роботу                                                                                                                            Всі Ви трішки проспите.                                                                                                                                6-й учень. Бачу,бачу в залі панує не здорова атмосфера!(Наводить підзорну трубу на зал,дивиться.)Ви всі потребуєте радикального лікування від депресії, алергії, синдрому хронічного  бажання підвищення зарплати,алергії на класне керівництво і до поурочних планів…Тут треба щось робити! Що ж зірки нам сьогодні віщують?(Дивиться вгору.)

О,не все так погано вас врятує хвилина відпочинку.                                                                                                                                 7-й учень.(Звучить музика.)                                                                                                          Широко руки хімія простягає( руки  в сторони).                                                                       

 В усі сфери життя заглядає(колові руки руками).                                                                                                У медицину — раз(присідання).                                                                                                                                 У побут — два(присідання).                                                                                                                       У господарство — три(присідання).                                                                                                 Вправи знову почали.                                                                     

 Будівельник,енергетик,металург                                                                                              (почергове відведення рук назад)—                                                                                                             Усі без неї як без рук( руки  в сторони).                                                                                 

Уперед крокує наука ця(крокування на місці).                                                                          

  Їй не бачити кінця (крокування на місці).                                                                        

 Продовжимо ми працювати,                                                                                                           Щоб науку цю вивчати.                                                                                                                                    

Пісня із кінофільму “Діамантова рука”.                                                                                                         І

Весь покритий формулами,абсолютно весь                                                                           Острів Хіміляндії в нашій школі є.

ІІ

Там живуть нещасні діти — дикарі                                                                                    На обличчі — дурники — мудрії в нутрі                                                                                               Там живуть нещасні діти дикарі.

ІІІ

Ніби й не ледачі і  могли би жити                                                                                                           Їм би нашу хімію взяти й відмінити                                                                                                Ніби й не ледачі і  могли би жити

ІV

Формула не ловиться, задача не йде,                                                                                 Плачуть Богу моляться,їх контрольна жде                                                                             Може ще й шпар галочка знову їх спасе.

V

Весь покритий формулами,абсолютно вес

Острів Хіміляндії в нашій школі є.

 

8-й учень . Жодна з наук не відкрила перед людством таких широких перспективі та не зробила більше, ніж хімія. Вона,як чарівна паличка: у руках розумних і знаючих — принесе користь і допоможе,а в руках нездар — стане небезпечною.

9-й учень. Королева хімії.                                                                                                                      Важко навіть уявити,як без  мене Вам прожити!

Чищу,мию і годую,живлю,травлю і лікую.

Грішне тіло прикриваю, на городі помагаю:

Щоб родили помідори я під них  підсиплю добрив.

Є косметика у мене. Станеш ти красуня враз!

Посуд,меблі і тканини — це хімічні речовини.

І повітря, і вода, взагалі природа вся!                                                                                

Хімію вивчай охоче — і в халепу ти не вскочиш.                                                                 

 Будеш знати про неї все вона — користь принесе!!!

Сценка “Ми — хіміки”.

На сцену виходять четверо

1.Ми — хіміки, а хімія — це безсонні ночі.

2.Це постійні розмови про хімію.

3. Це хімічні лабораторії.

4. Це батьки,які говорять:“Наша дитина —хімік”.

Усі:І це щастя! І це життя!

1.Але ви можете запитати: “Чому не всі стають хіміками?” Тому,що це безсонні ночі?

2.Це постійні розмови про хімію.(роздратовано.)

3. Це хімічні лабораторії.(закриває ніс)

4. Це батьки,які говорять:“Наша дитина —хімік”.

4. Це батьки,які говорять:“Наша дитина — хімік, тьфу ”.

Усі:І це щастя! І це життя!

1.Але все ж таки ми — хіміки. Тому що хімія — це безсонні ночі.

2.Це постійні розмови про хімію.(з радістю)

3. Це хімічні лабораторії( з гордістю)

4. Це батьки,які говорять:“Наша дитина — хімік”.( з гордістю)

Усі:І це щастя! І це життя!

Пісня на музику: “Червона рута

І

Ти признайся мені, звідки в тебе ті чари

Я без тебе всі дні у полоні печалі.

Який крем мені взяти, щоб лишитись красивою?

І шампунь, щоби мати всім волосся на диво!

Приспів

Хімія мила, нездоланая сила,

Ти у мене єдина,тільки ти,повір.

Подаруй мені вроду,

Порошки, мило, соду

Та очищену воду з синіх гір.

ІІ

Бачу я тебе в снах і в реакціях бачу,

По все нових книжках ти приходиш до мене.

І не треба нести мені зошити ті,

Бо давно уже ти увійшла в мої мрії.

Приспів.

Хімія, мила, нерозгадана сила,

Ти в мене єдина,тільки ти,повір.

Подаруй мені вроду,

Порошки мило соду.

Та очищену воду з синіх гір.

 

10-й учень.

Вже пора закінчувати,

Хоч нам весело пройшов час.

Додому треба Вам збиратись,

Чекає знов навчання вас.

Бажаємо успіхів у праці й навчанні.

Бажаємо Вам щасливо жити

А буде вільний час не забувайте нас.

Приїздіть у нашу гімназію.                                                                                                                  Спасибі Вам за вашу увагу,                                                                                                                                 за вашу сердечну,за дружню повагу,                                                                                                                  за оплески щирі,за теплі посмішки.                                                                                                Хотілось би з вами побути ще трішки.                                                                                                            Прощатись нам настав вже час                                                                                                 Приходьте ще у гості до нас.                                                                                                    Прощатись нам настала пора.                                                                                                           Усім ми Вам бажаємо добра.   

Пісня : “А ми бажаєм Вам добра. ”

Категорія: Хімія | Додав: kharakternyk1989 (24.12.2015)
Переглядів: 411 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: